האם זה חוקי לרכוש מוצרי סיאליס ללא מרשם

עוד יום של עבודה במשרד מ-9:00 ועד 18:00 הגיע אל סיומו. עכשיו נותר רק למצוא חניה, לעשות קניות, להכין ארוחת ערב לילדים, לשלם את חשבון החשמל שהיום הוא היום האחרון לשלמו, להתקלח ולישון. רגע, ומה עם יחסי מין? ובכן, בעקבות הלחצים הגדולים שמופעלים עלינו בחיי היום יום, רבים מוצאים את עצמם נמנעים מקיום יחסי מין במגוון תירוצים של עייפות, כאבים ועוד. בעקבות כך, קיימת האפשרות לשימוש בתכשירים המעוררים את החשק המיני. אחד מהם הוא הסיאליס. במאמר זה נבדוק האם זה חוקי לרכוש מוצרי סיאליס ללא מרשם.

 

מה הוא הסיאליס?

סיאליס, בדומה לויאגרה, גם הוא תכשיר שעוזר לעורר את החשק המיני. רכיש ונטילת הסיאליס דורשת מרשם רופא, שמתקבל או לא מתקבל על ידו בהתייעצות רפואית וכוללת התחשבות במגוון הבעיות הרפואיות שעלולות להיות אצל האדם המבקש את המרשם.

הסיאליס מגיע בצורת טבליות. נטילת הטבליה מאפשרת השגת זקפה בתוך 30 דקות מרגע נטילתה, במידה וקיים גירוי מיני. השפעת התרופה תלויה באופן ישיר בגירוי המיני, וללא גירוי מיני התרופה לא תהיה אפקטיבית.

האם זה חוקי לרכוש מוצרי סיאליס ללא מרשם?

לשאלה האם זה חוקי לרכוש מוצרי סיאליס ללא מרשם קיימת תשובה אחת חד משמעית – ממש לא. כל מוצר שמצריך מרשם רופא, רכישה ונטילה שלו ללא אותו מרשם היא אסורה בהחלט, מהווה עבירה על החוק וכמובן עלולה לסכן חיים במידה והנוטל הוא בעל בעיות רפואיות שלא מאפשרות נטילה שלה.

מה עושה מי שזקוק לסיוע בשיפור חיי המין ולא יכול לנטול סיאליס?

היות והסיאליס מצריך מרשם רופא, הדבר בהחלט מגביל את השימוש בו. לשמחתנו ולשמחתכם קיימים היום המון תכשירים שמתפקדים כתחליפי סיאליס, ועושים את אותו האפקט בדיוק.

סיאליס ללא מרשם אפשר למצוא למשל בחנות טבע אונליין. נטילת סיאליס ללא מרשם מתבצעת פעם אחת ביום בלבד, וההשפעה שלו היא ארוכת טווח יותר מכדור הויאגרה לדוגמה. גם סיאליס ללא מרשם יגרום לזרימה חזקה יותר של דם לאיזור הפין, ותגביר את מצב הזקפה. נטילת סיאליס משפיעה למשך יום שלם, והתוצאות מנטילתו מתקבלות באופן מהיר ביותר.

טבע אונליין משווקת היום מגוון מוצרים שמהווים תחליף נהדר לויאגרה, סיאליס ועוד, ומבטיחים שיפור והנאה מקיום יחסי המין שלכם. בין התכשירים ניתן למצוא טבליות לנטילה דרך הפה, משחה להגדלת הפין, טיפות חשק לנשים ולגברים, ספריי להשהיית השפיכה המוקדמת ועוד.

אז במקום להתלבט האם זה חוקי לרכוש מוצרי סיאליס ללא מרשם, היכנסו לאתר טבע אונליין ותהנו מעשרות מוצרים טבעיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות, שיעיפו את חיי המין שלכם לשמיים, וידאגו לשים לכם חיוך על הפנים שילווה אתכם גם לנוכח הבעיות היום יומיות שלכם. תהנו!

כיצד ניתן להגיע לפשרה ולהימנע מכתב אישום

כיצד ניתן להגיע לפשרה ולהימנע מכתב אישום

כתב אישום הוא צירוף מילים שמרתיע לא מעט אנשים. בעמוד הקרוב נרד למשמעויות הביטוי- נבין לעומק במה מדובר כאשר מוגש נגד אדם כתב אישום, ונבין מה התהליכים השונים שאדם יכול לבצע (כמובן דרך ייעוץ וליווי של עורך דין) על מנת לנסות ולהביא לביטול כתב האישום.

כדורים של רובה

מהו כתב אישום?

כתב אישום, הוא מצב שבו המדינה תובעת באופן פלילי אזרח מסוים (התביעה יכולה להתבסס על מגוון רחב של עבירות- החל מרצח, העלמות מס, גניבות ועוד). כתב האישום מביא את הנאשם לכותלי בית המשפט, שם הוא נתון להחלטת השופט בלבד. בין אפשרויות הכרעת השופט- מאסר בפועל (לפי חומרת וסוג העבירה השופט קובע את גודל המאסר), קנסות כספיים (מידיים או עתידיים), עבודות שירות, כתבי התחייבות, מאסר על תנאי ועוד. כאשר מוגש נגד אדם אישום פלילי- בניגוד להליך אזרחי, מצוין בכתב האישום כלל הפרטים בקשר לאירוע המדובר- הזמן, המקום, סוג העבירה, שמות העדים שנכחו בזירת האירוע (בהנחה וקיימים כאלה) ועוד.

מדוע נרצה להימנע מהגשת כתב אישום נגדנו? כיצד נעשה זאת?

מרגע הגשת כתב האישום כנגד אדם מסוים, האדם שהיה עד כה על תקן חשוד במעשים המדוברים- מוגדר עכשיו כאשם. כאשר אדם מוגדר אשם, קשה מאוד לבצע מהלכים על דרך הרטרו, ועל כן אנו נעדיף להקדים תרופה למכה ולחסל את כתב האישום מבעוד מועד. על מנת לבטח את כתב האישום, ננסה להגיע לפשרה עם הצד התובע (ברוב המקרים המדוברים- מדינת ישראל ומוסדותיה).

פעולת הגשת הבקשה לביטול כתב האישום יכולה להיעשות על ידי כל אזרח באופן עצמאי. לאור ניסיון רחב שנים ולאחר התמודדות עם עשרות ואף מאות תיקים דומים, אנו ממליצים לכם לבצע את הפעולה הזו אך ורק בליווי עורך דין מוסמך. על מנת לבטל את כתב האישום דרוש לנמק את הבקשה ולבססה על עוגנים משפטיים, דבר שעורך דין מוסמך יכול ויודע לבצע. כאשר מדובר בתחום כה בעייתי- השאירו את פתרון הבעיה עבור גורם מוסמך.

עורך דין יכול לבסס את הפשרה או את הבקשה לביטול כתב האישום בטענות שונות: מקרים שבהם יש התיישנות, מקרים שמבוססים על חוסר עניין לציבור, חוסר סמכות מקומית ועוד.
במקרים בעיתיים ומסובכים יותר, יצטרך עורך הדין לבסס את טענותיו במטרה להפחית את כתב האישום (כתב האישום שהוגש מלכתחילה הינו חמור ובעל דרישות חמורות מן הצד התובע) ולהביא להגשת כתב אישום חדש, "סולח" יותר. כל הסיבות הללו, ממחישות עד כמה יש צורך בעורך דין מוסמך ומנוסה על מנת להגיע לפשרה במקרים הללו או לעיתים רק למזער את גודל הפגיעה הצפויה. אל תהמרו כאשר מדובר בנושאים רגישים והרי גורל כמו כתבי אישום- בצעו את הדבר הנכון והחכם ביותר.