פרויקט הר הביטוח

הר הביטוח הינו מיזם אשר באמצעותו ניתן לאתר ביטוחים בדומה לשירות הר הכסף.

באמצעות שירות זה ניתן לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה.

בעזרת מיזם זה ניתן לאתר ביטוחים כפולים ומיותרים אשר לא תורמים דבר ללקוח אלא לחברות הביטוח בלבד.

בצעו בדיקה לאיתור ביטוחים עכשיו!

הר הביטוח - המדריך המלא

בישראל קיימים כשלושים מיליון מוצרי ביטוח שאנשים רכשו אך לא תמיד מודעים למוצרי הביטוח שרכשו. לרוב האנשים יש מספר ביטוחים, כמו למשל: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח דירה, ביטוח רכב ועוד. נכון לשנת 2015, הציבור הוציא כ63 מיליארד שקל על ביטוחים שונים למיניהם מתוכם 35 מליארד שקל על ביטוח חיים ו10 מליארד שקל על ביטוחי בריאות פרטיים. על פי הערכה, חברות הביטוח גונבות מלקוחותיהם כמיליוני שקלים באמצעות סוכני ביטוח מפולפלים שמתקשרים ללקוחות אקראיים על מנת לשכנעם באמצעים מניפולטיביים לקנות פוליסות חדשות, לרוב על ידי שימוש בשקרים כגון “הטבה” או “הרחבה” של ביטוח שאין להם.

מהי מטרתו של פרויקט הר הביטוח?

פרויקט הר הביטוח הוקם על ידי שר האוצר במטרה ליצור תחרות בין חברות הביטוח השונות. במילים אחרות, אדם אשר רכש 3 פוליסות ביטוח שהוא לאו דווקא זקוק להם, יכול לבחור לבטל פוליסות אחרות שלא היה מודע לכך שרכש אותם, ולבחור את פוליסת הביטוח הזולה או היעילה ביותר מבין שלושת החברות, וכתוצאה מכך הוא יעודד תחרות בחברות הביטוח השונות. בנוסף לכך, הלקוח יחסוך כסף ולא ייתן לחברות הביטוח לעשות עליו “קופה” על ידי תשלומים כפולים ומיותרים מלקוחותיהם. כעת הוא יכול לבטלם בקלות ולעקוב אחר פוליסות הביטוח שלו ללא מאמץ או טרחה רבה.

בעבר, עד לפני הקמת פרוייקט הר הביטוח, כל אדם אשר רצה לברר על פוליסת ביטוח שברשותו היה צריך לחפש ולאתר מידע, לעקוב אחר החברות השונות, לבדוק כל חברה בנפרד מכיוון שככל הנראה אינו זוכר איזה פוליסות ביטוח רכש. אך כיום באמצעות פרויקט הר הביטוח – ניתן לדעת היטב אילו ביטוחים רכשת ובכמה לחיצות תקבל את כל המידע עליהם.

איך משתמשים בהר הביטוח?

אתה יכול להשתמש בהר הביטוח על ידי כניסה לאתר הר הביטוח של המדינה – שם תקיש את מספר תעודת הזהות שלך ותאריך הנפקתה. באמצעות השירות תוכל לראות את כל מוצרי הביטוח שרכשת (במודע או לא במודע) ולקבל את המידע המפורט עליהם. תוכל לבטלם, לקבל מסמכים לצורך תביעה משפטית, ועוד.